24-ore.com
Blushi: Po e bëni vettingun qesharak, thoni se do shtohen bletët dhe ndryshojë çmimi i arrës
Kreu i partisë “LIBRA”, Ben Blushi nga Kuvendi në fjalën e tij u shpreh se procesi i vetingut nga disa ministra po interpretohet në mënyrë qesharake. “Dalin disa ministra dhe thonë se pas procesit…