24-ore.com
Filmi vizatimor “Moana” pritet të mbledhë 85 mln dollarë
Është risia më e fundit e Disney-t dhe në frymën e festës së Falenderimeve këtë fundjave, pritet t’i mbushë plot kinematë amerikane. Filmi vizatimor “Moana”, me zërin e Dëayne ‘The Rock&#8217…