24-ore.com
Jennifer Lawrence prezanton të dashurin e ri
Ka disa javë që përflitet nëpër mediat rozë për një romancë mes Jennifer Lawrence dhe Darren Aronofsky, por as aktorja dhe as regjisori nuk e kanë zyrtarizuar këtë. Në vend të zyrtarizimit, ata kan…