sr.lupsona.com
Раинбов Дееп В Нецк Тасселс Лоосе Цроп Свеатер
Акрилни материјал Приближна дужина КСНУМКСцм (црвена) / КСНУМКСцм (наранџаста) Дееп В врат Дуги рукав тсели Хем Лоосе Врста Раинбов Паттерн Реверсибле Веаринг Стреет / Цасуал / Секи Стиле КСНУМКС ПЦ за КСНУМКС ПАЦ ДОСТУПНОСТ У ПИНК / ОРАНГЕ
The4