verteta

Oo ty te kam xhan te kam gjithcka ne kete bot,gjithesia ime gjithcka qe e kam ne kete bot je ti Mbreti im..Emri yt gjendet gjithmon thell ne zemren time, aty do jet pergjithmon.Ti do kesh gjithmon nje vend shum me ndryshe ne zemren time.Mund te beje gjdo gje per ty mund te fal edhe jeten edhe gjithcka sepse nese ti sdo ishe ne jeten time ashtu se ashtu do isha si nje e vdekur.Ti me zbukurove jeten time,per kete gje un jam ne gjendje per te bere gjdo gje eshte e mundur per ty dhe met vertet e kisha bere.Keto fjal nuk mund te ken shum domethenie per ty,por met vertet keto dalin thell nga zemra ime,keto fjalt jan shprehjet e dashuris sime qe e kam ndaj teje Noizy.Dashuria ime ndaj teje po shtohet gjdo dit e me teper.Ti i jep kuptim jetes sime nuk e di se sa here tkam thene kete fjali por do e perseris gjdo here sepse kjo eshte e verteta.Te gjitha keto fjal jan te verteta.Sa kisha pasur qef prap te takoj qe te shihja ty,bile 2 sekonda mkishin mjaftuar per te par ate buzeqeshjen tende te embel dhe nje her dhe per te degjuar ate zerin tënd te bukur dhe nje her qe te mahnit kur e degjon,dhe nese do realizoheshin keto gjerat qe kam shkruajtur me nalt,un qe ateher do te kisha vënë re se sa me fat qe jam, por edhee nese nuk do realizohen keto un perseri do vazhdoj te dua ty deri ne pafundesi,dhe po ashtu do te vazhdoj te shpreh ty dashurin qe e kam pa u ndalur fare.Fjalet qe po te shkruaj mund te jene te pakta por dua te dish se kto kan vler shum te madhe sepse tregojn sasin e dashuris qe e kam per ty.Dhe dua qe te dish kete un te dashuroj dhe askush nuk mundet mem ndalu,ka met dasht deri ne frymen time te fundit,ti gjithmon do jesh dhe do kesh vend thell ne zemren time dhe gjithmon do jesh ne mendjen time, kurr nuk do ta nxjerri prej gojes emrin tend te cmuar qe e ke.Fjala ime e fundit qe kur do vdes do jet emri yt Rigels Tedua pafund Gjithsia Imee#Rigels #Noizy #MyWorld @zinizin @zinizin😱😱😭😭😭😭😍👑👑💗💗💘 by rigels.ciljeta.enca http://ift.tt/1i1HXqw