lezet

chci te moct jen tak obejmout uprostred skolni chodby, chci mit moznost ti rict uplne vsechno, chci s tebou jit ven na piknik, popijet vino, lezet ti v kline a koukat na nebe

chci, aby to bylo jako driv, nez se staly vsechny ty sracky

anonymous asked:

E kishaaa seriozishtt unee. Mos u tall aman. Me jep nje pershtypje objektive te pamjes tende.

Well nuk ka lezet te them qe jam shum cute nga fytyra dhe jam i formuar edhe pse chubby se kam 8 vite qe merrem me sport, qe jam si rrush i embel qe behet raki e mir etj se do dilte sikur po mburresha *definitely nuk po mburrem* *it’s obvious*