gummycandy

youtube

$120 for something that

a) WHY THE F*CK WOULD I *SHARE* THIS, *mine only*

b) don’t even go to parties… #forever alone

c)32000 calories too 

d) I could make this myself w/ a DIY

But…..

The commercial…

So awesome though…