gjo.e

... -G.K

Edhe sikur t jet ashu mu vec ideja qe ai mka dasht ne nj koh diku n t shkuaren me mbush shpirtin se ndoshta per ca momente ai ka ndje ket qe ndjej un e ndoshta ather mka kuptu..
E kupton qe po behen vite e un prap sa her e shof trrupi im ka t njejtin reagim sic ka pas kur e kam pas timin me plot goj dhe jqj nuk di se si e maj veten pa qajt sa her mdel para se aq i sekond msjell n menje 100 momente dhe sesht dashni si ajo q ndje kika ose ti esht dashni qe mvret e mha permrena…
Nuk di o lla ca ka bo ai njeri qe t m shndrroj mu nket form po t betohem i lutem Zotit perdit mos me i ndodh gje e keqe atij se po u lendu ai un sbohem mo rob..
Mka arrit dashnia n at pik sa kam pranu faktin qe sado dashni t paster t kem un per ate prap sdo jet ajo gjoja qe do kerkoj ai prej meje e i jam bo bajat tu i thon te dua se e di qe ai sndihet ashu edhe kam pranu qe do jet dikush tjeter qe do e kompletoj ate sado t mtherri nshpirt kjo se per zotin jo mtherr po mmbyt mduket sikur mbi tavani nkok kur mendoj qe ka bir none me e pat ate sic du me e pas un
Nuk di ca mdhem me shum t flas apo mos t flas me ate du vetem t marr vesh qe esht mir e kaq.
Po ja qifsha ropt per i gjo jam e sigurt sa e du un ska me e dasht asnjeri e dashnia ime ka me ju bo mburoj do sdo ai!

Grunge John Orchestra. Explosion (GJO.E) is a Russian premium clothing brand.

Influenced heavily by some legendary Italian sportswear companies like Stone Island and C.P. Company and most notably - Ten C -, GJO.E takes elements from all of them and adds a feeling that I would describe as a “Soviet Post Apocalytic athmospere”. Their overcoats are made for the long and cold winters of the north.The Russian preferences can be seen especially from their Moncler'ish usage of down jackets.

If put shortly, it is a combination of Ten C, Stone Island, C.P. Company and Moncler with a slight hint of #menswear and with an even bigger hint of Post Apocalyptic Soviet Survivalism.