flamuri jone

8

Koha esht e cmuar ket qe kena esht speciale
Nese ki besim n'zot besom se kto jan fjal rreale
Ndoshta thojn qe skam ndjenja dhe jam bo njeri I ftoht
Me t'thon drejten jam zhgenjy pak qe besova do

Por kjo s'do t'thot skam ndenja biles kam ma shum se tjeret
Kto fjale qe shkruhen letra kto fjal si pruni era
Jan ndjenjat e mia t'perzira me emocione,
Kur m'kujtohen do momente mkujtohen pozicione. ~ Noizy