drrama

anonymous asked:

se me dogji cik ajo me 14 vjecaret, pse i ke pergjithesuar kot? une sjam aq po ne ate moshe kam pasur cdo te mire po dhe shume tentativa vetvrasjeje ne familje. Spo them qe ske te drejte se nje univers e di qe ''14 vjecaret'' jane me te mirat per drame por ka dhe shume qe vertet vuajne dhe smund te shkojne diku te shprehen

Well, me fal, ke te drejt ne kte pik. Doja te percillja qe 99% jan drrama sepse i duket cool. 14 vjecaret ne Khabul, ne Alepo, Ne Afriken e varfer dhe ne Koren e veriut qe perdhunohen dhe vdesin cdo dit …. Ata kan halle mor shok, jo kta qe postojn trendafila me gjak dhe Gif me zemra qe thyen