cka

youtube

this is why i’m hot

Thoughts 5

Pse duhet te fshehim ndenjat tona? Pse duhet te bejme sikur nuk na intereson? Pse duhet te shtiremi sikur nuk e duam dike kur ajo/ai eshte gjithcka qe ne mendojme ? Aq e veshtire eshte per njerezit qe te shprehin ate cka kane perbrenda keto dite? Aq shume e vuajne zhgenjimin, friken nga refuzimi? Ne vend qe te postosh ne insta , snap apo fb shko dhe thuaji : o gari une te dua si do ja bejm? Po te tha une nuk te dua, nuk eshte fundi botes, ti e ke ber perpjekjen tende. Por pse ta fshehesh? Sa do arrij te mbaj dhe zemra jote, a mendon per te? Liroje ate nga brengat dhe te gjitha gjerat te lena te pathena, mos e mba te burgosur, do te ndjehesh me mire.