“Bort! Megint csak azt mondom, hogy: bort igyatok! Aztán majd kedvet kaptok a csókolózásra, a virágszedésre, a barátságra, a jó mély alvásra, a nevetésre, és újság helyett reggel költőket fogtok olvasni”
— Hamvas Béla (via kulturmacska-blog)

“Bort! Megint csak azt mondom, hogy: bort igyatok! Aztán majd kedvet kaptok a csókolózásra, a virágszedésre, a barátságra, a jó mély alvásra, a nevetésre, és újság helyett reggel költőket fogtok olvasni”
— Hamvas Béla (via kulturmacska-blog)
healing series 31.08.2019
Nem szerelmes szerelmes vers
Ez nem egy szerelmes vers, de bár az volna.
Nem olyasmi, mit mások fia dalolna.
Nehéz kimondani, égeti a torkom.
Könnyek folynak le az izzó csonkon.
Mit tettél velem? Nem ismerek magamra.
Meglazult szívemnek acélos lakatja.
Lassan hullik rám minden szennye.
Nem mondom, hogy ott élsz benne.
Tudtam mindig, te másokra vágysz,
De nyitva hagytál valamit s néha visszajársz.
- Alexander Levin
Leiner Laura - Maradj velem (via leinerlaura)
please be nice to all animals, even the ones you don’t find cute, they have feelings too
-
Felnőttnek lenni = ha beteg vagy, magadnak főzöd a húslevest. Hát vége. Kimondtam az igazságot.
felnőttnek lenni = nem vagy beteg
ancsinak lenni = nem szereted a húslevest
Felnőttnek lenni = anyád nem nyit rád recskázás közben
A csajod nyit rád.
Te nyitsz rá a fiadra.
A fiadra és a barátjára :(
rányitsz a fiadra, aki a húslevesbe recskázik
Rányitsz a recskázó húslevesre.
Husleves rad recskazik, mikozben a felnotte valas ratok nyit
ezt így mindig :3
A fiadra recskazo husleves ranyit a felnotte valasra
Azóta már Laci bácsi kirántotta?
Mármint a húslevest.
Szeretem ezt a posztot.
Csak poszt. Automatikus tárgyeset.
Biztos nem múlt idő?
Butus, az két t!
Buttus?
???
A recskázás rányitott a fiaddal felnőtté váló húslevesre?
KeszXDDD
A fiadra recskazas kozben radnyit a felnotte valo husleves.
Mi a szent szar…!? XDDDDD
Megint előkerült.
már hiányoltam
+1 a tízezerhez
lecsós húsleves
de akkor most kell bele recska vagy sem? és tojás?
mindezért Gyurcsány a hibás!
ez a poszt a legeslegszarabb napjaimon is megmosolyogtat, nem birom
Imadom
MiafaszXDD
Örök reblog
ahkurvajoo
Nem tudom nem reblogolni, így sokadjára is
És mi van, ha egy felnőtté váló húsleves nyit rád, miközben a fiadra recskázol?
Miafasz😂
🙆♀️🙆♀️🙆♀️🙆♀️🙆♀️🙆♀️
Es megint elokerult🤣
Már hiányzott😂❤
VÉGXDD
Hianyzott mar
Jajj megint, es mar majdnem 20K note, ev vegeig legyen mar meg :D
Támogatom a 20k nót projektet!
Ha meglesz a 20 akkor ez a post is felnőtté válik?
A fiad belerecskázik a felnőtté váló húslevesbe, de a 20 k nót rányit? 🤣
kinda cool to think how someone somewhere is having the best day of their life today. someone’s hearing “i love you” for the first time today. someone’s gonna meet the love of their life today. someone’s gonna get the job of their dreams today. it’s someone’s best day today. and guess what binch? tomorrow it could be ur best day so keep going
“Soha nem lesz elfelejtve, de már nem beszédtéma.”
— Leiner Laura - Egyszer (Bexi-sorozat 6.)
Amikor mindened meglesz
Akkor emlékezz arra
Mikor semmid nem volt
- Nicola Yoon: A Nap is csillag
“Nekem nem volt nevethetnékem, de azért nevettem.”
— Roberto Bolaño: Távoli csillag