Avatar

Let us die young or let us live forever

@heismyfirstlove-forever

"I like storms. They let me know that even the sky screams sometimes too."
~since 1999~
Avatar
“Bort! Megint csak azt mondom, hogy: bort igyatok! Aztán majd kedvet kaptok a csókolózásra, a virágszedésre, a barátságra, a jó mély alvásra, a nevetésre, és újság helyett reggel költőket fogtok olvasni”

— Hamvas Béla (via kulturmacska-blog)

Avatar

Nem szerelmes szerelmes vers

Ez nem egy szerelmes vers, de bár az volna.

Nem olyasmi, mit mások fia dalolna.

Nehéz kimondani, égeti a torkom.

Könnyek folynak le az izzó csonkon.

Mit tettél velem? Nem ismerek magamra.

Meglazult szívemnek acélos lakatja.

Lassan hullik rám minden szennye.

Nem mondom, hogy ott élsz benne.

Tudtam mindig, te másokra vágysz,

De nyitva hagytál valamit s néha visszajársz.

- Alexander Levin

Avatar

Felnőttnek lenni = ha beteg vagy, magadnak főzöd a húslevest. Hát vége. Kimondtam az igazságot.

felnőttnek lenni = nem vagy beteg

ancsinak lenni = nem szereted a húslevest

Felnőttnek lenni = anyád nem nyit rád recskázás közben

A csajod nyit rád.

Te nyitsz rá a fiadra.

A fiadra és a barátjára :(

rányitsz a fiadra, aki a húslevesbe recskázik

Rányitsz a recskázó húslevesre.

Husleves rad recskazik, mikozben a felnotte valas ratok nyit

ezt így mindig :3

Avatar
mcwolfy

A fiadra recskazo husleves ranyit a felnotte valasra

Azóta már Laci bácsi kirántotta? 

Mármint a húslevest.

Szeretem ezt a posztot.

Avatar
xerxesz

Csak poszt. Automatikus tárgyeset.

Biztos nem múlt idő?

Butus, az két t!

Buttus?

???

A recskázás rányitott a fiaddal felnőtté váló húslevesre?

KeszXDDD

A fiadra recskazas kozben radnyit a felnotte valo husleves.

Mi a szent szar…!? XDDDDD

Megint előkerült.

már hiányoltam

Avatar
egyszavak

+1 a tízezerhez

lecsós húsleves

de akkor most kell bele recska vagy sem? és tojás?

mindezért Gyurcsány a hibás!

ez a poszt a legeslegszarabb napjaimon is megmosolyogtat, nem birom

MiafaszXDD

Örök reblog

ahkurvajoo

Nem tudom nem reblogolni, így sokadjára is

És mi van, ha egy felnőtté váló húsleves nyit rád, miközben a fiadra recskázol?

Miafasz😂

🙆‍♀️🙆‍♀️🙆‍♀️🙆‍♀️🙆‍♀️🙆‍♀️

Es megint elokerult🤣

Már hiányzott😂❤

VÉGXDD

Hianyzott mar

Jajj megint, es mar majdnem 20K note, ev vegeig legyen mar meg :D

Támogatom a 20k nót projektet!

Avatar
artgrudge

Ha meglesz a 20 akkor ez a post is felnőtté válik?

A fiad belerecskázik a felnőtté váló húslevesbe, de a 20 k nót rányit? 🤣

Avatar
Avatar
bklynnico

kinda cool to think how someone somewhere is having the best day of their life today. someone’s hearing “i love you” for the first time today. someone’s gonna meet the love of their life today. someone’s gonna get the job of their dreams today. it’s someone’s best day today. and guess what binch? tomorrow it could be ur best day so keep going

Avatar
“Van egy japán kifejezés, amit szeretek: koi no yokan. Nem azt jelenti, hogy szerelem első látásra. Közelebb áll ahhoz, hogy szerelem második látásra. Az az érzés, amikor megismerkedsz valakivel, akibe bele fogsz szeretni. Talán nem rögtön, de elkerülhetetlenül.”

- Nicola Yoon: A Nap is csillag

Avatar
“Nekem nem volt nevethetnékem, de azért nevettem.”

— Roberto Bolaño: Távoli csillag