fajdalmat-se-erzem-blog reblogged
“Két opció maradt: vagy tönkremegyek és emberi roncs leszek, vagy a legnagyobb jégkirálynőt faragom magamból.”
— A második opció jobban tetszik…
mostmarelengedtelek
Nekem is jobban tetszik a második
fajdalmat-se-erzem-blog reblogged
meryemmcload-deactivated2022122
Ha valakit 4 méter messziről zavarba tudsz ejteni, akkor vagy volt valami köztetek, vagy lesz.
-Meryem McLoad
fajdalmat-se-erzem-blog reblogged
Ne félj megtenni. Egyszer élünk, de akkor nagyon.
!!!!!!!!
“Hogy mi a párkapcsolat egyik fő lényege? Ha problémába ütközöl, elmondod neki, és együtt birkóztok meg vele”
—
Olyan jó érzés, amikor találsz valakit, aki olyan hülye, mint te, És úgy gondolkozik sok dologban, mint te És végre valaki szeret, akit te is szeretsz.
fajdalmat-se-erzem-blog reblogged
Elbasztad te is és én is, de rohadtul.
fajdalmat-se-erzem-blog reblogged
Egyszerűen csak nem tudom, mit tegyek.
fajdalmat-se-erzem-blog reblogged
im-sorrry-mom
Szétmar belülről ez az egész…
fajdalmat-se-erzem-blog reblogged
Ítélkezni, tesó, azt mindenki tud..
fajdalmat-se-erzem-blog reblogged
Fájdalmas dolog az elengedés. Még fájdalmasabb, ha olyat kell elengedned, akit szeretsz
fajdalmat-se-erzem-blog reblogged
Csak némán ülsz,és könnycseppek folynak végig az arcodon.
fajdalmat-se-erzem-blog reblogged
“Frank Herbert szavaival élve: „Igazi befejezés nincsen. Csak valahol abbahagyod a történetet.“”
—
fajdalmat-se-erzem-blog reblogged
Az egyik vállamon ül az ördög, a másikon az angyal. És mind a kettő mondja a magáét. Csábítanak kétfelé.
fajdalmat-se-erzem-blog reblogged
“Angyalokkal járkál, de az ördöggel táncol”
—
fajdalmat-se-erzem-blog reblogged
Angyal voltam, de letépték a szárnyam
Felálltam a földről s ördöggé váltam…
fajdalmat-se-erzem-blog reblogged
“Az angyalnak szárnya van, ördögnek hatalma.”
—
fajdalmat-se-erzem-blog reblogged
Ördögi kör amiből sose keveredsz ki
fajdalmat-se-erzem-blog reblogged
anemethfruzsina-deactivated2023
Mikor értéktelennek érzed magad, jusson eszedbe, hogy a szerveid a feketepiacon igen is rohadt sokat érnének.
fajdalmat-se-erzem-blog reblogged
“Wer liebt kann nie vergessen, wer vergisst hat nie geliebt.”
— Nach all der langen Zeit hab ich dich immer noch nicht vergessen



