Polecane tagi - FAQ

Taguj swoje posty i śledź tagi, które Cię interesują. Jeżeli Twoje posty są godne polecenia, zostaną zauważone przez naszych redaktorów tagów i TumblrBota. Tutaj dowiesz się więcej o tagowaniu postów.

Przy poście w Kokpicie pojawi się notka oraz niebieski tag na dole posta.

Najlepsi autorzy to blogerzy, których posty były wielokrotnie polecane przez redaktorów tagów.

Redaktorzy tagów

Kim są redaktorzy tagów?

Redaktorzy tagów rozglądają się za dobrymi postami i zaznaczają najlepsze, aby je zaprezentować na naszych stronach z polecanymi tagami.

W jaki sposób są wybierani redaktorzy tagów?

Jeżeli tag osiągnie wystarczającą częstotliwość, a społeczność pozytywnie zareaguje, TumblrBot zaczyna wyszukiwać redaktorów na podstawie tego, co kto publikuje i jak dobre są te wpisy.

Jak długo zostaje się redaktorem?

Redaktorzy pełnią tę funkcję przez maks. 60 dni. Jeżeli zachwycą nas swoją pracą i przetrwają 60 dni, całkiem możliwe, że po 60-dniowej przerwie zaprosimy ich ponownie.

Inne

Dlaczego niektóre tagi nie są polecane?

Obecnie wybieramy tagi na podstawie ich popularności pośród całej społeczności Tumblra. Korzystając z pola "Szukaj tagów" po prawej stronie Kokpitu możesz szukać konkretnych tagów. Albo odwiedź stronę tumblr.com/tagged/___ (w miejsce ___ wpisz tag, którego szukasz). Często polecamy nowe tagi, sprawdzaj więc regularnie.

Na czym polega strona Odkrywaj?

Strona Odkrywaj odzwierciedla różnorodne i wspaniałe treści tworzone przez użytkowników, a równocześnie jest świetnym miejscem, aby zapoznać się z popularnymi tagami na Tumblrze. Mozaika u góry strony przedstawia polecane posty w czasie rzeczywistym. Lista poniżej zawiera tagi o wysokiej aktywności i często komentowane. (Uwaga: symbolem pioruna oznaczone są nowe i aktualnie popularne tagi!)

Co się stało z katalogiem?

Kierując się Waszymi opiniami, postanowiliśmy odejść od Katalogu (i polecania konkretnych blogów) na rzecz strony Odkrywaj (i wyróżniania fantastycznych postów). Wiele blogów na Tumblrze nie da się łatwo zaszufladkować w jednej kategorii tematycznej, tak więc strona Odkrywaj to dużo lepszy sposób na znalezienie nowych blogów i postów na interesujący Cię temat.