Avatar

Dezamăgire.. 😞

@dienush190

Orgoliu este prea mare, ca să spui că îţi lipsesc! 👊👏👎
Avatar

În ziua de azi trebuie să ai grijă în cine ai încredere, că aceea persoană te poate vorbi pe la spate și tot pe tine te doare când auzi că te vorbește 😔 #oamenii #falși

Avatar

Poate că suferinţă e pentru cei slăbi, dar eu cred că toţi suntem slăbi când vine vorba de dragoste.