Avatar

MOLLASADRA

@mollasadra2020 / mollasadra2020.tumblr.com

internation holding

جستجوی برند

عملیات جستجوی برند و یا به اصطلاح عامیانه تر استعلام برند ( علامت تجاری) ، یکی از مهره های مهم صفحه شطرنج دنیای تجارت است که باید به درستی حرکت داده شود.

موسسه حقوقی

قبل از هر توضیحی باید بگوییم که موسسه حقوقی یک واحد غیرتجاری محسوب می شود که از جانب چندین وکیل متخصص کاربلد تشکیل شده است که در مسائل حقوقی صاحب نظر هستند . در این موسسات فعالیت های حقوقی با جنبه های علمی صورت می گیرد.

صدور مجوز خیریه

مجوز خیریه در ایران توسط وزارت صمت یا وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صادر نمی شود. مرجع صدور مجوز خیریه، تاسیس موسسه غیردولتی و انجمن ها، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است. در این گزارش هلدینگ ملاصدرا، درباره شرایط و مدارک و مراحل اخذ مجوز خیریه، اطلاعات کاملی ارائه شده است.

قوانین مالیات برارزش افزوده

قوانین مالیات بر ارزش افزوده در راستای قانون مالیاتی کشور است که توسط مجلس تصویب و از طریق سازمان امور مالیاتی وزارت اقتصاد، اجرا می شود. بخشی از اقتصاد ایران، معاف از مالیات است. مثل ناشران و صاحبان کسب و کارهایی که در مناطق آزاد تجاری فعالیت دارند. در این گفتار، اطلاعات خوبی درباره قوانین مالیات بر ارزش افزوده ارائه شده است.

کد اقتصادی

هر شخص یا شرکتی که می خواهد فعالیت اقتصادی،تجاری داشته باشد. باید کد اقتصادی داشته باشد. یک کد ۱۲ رقمی که مشخص کننده هویت شخص یا شرکت در سازمان امور مالیاتی می باشد.

ثبت علامت

قبل از هر توضیحی بهتر است بدانیم علامت تجاری چیست ؟ بنا بر تعریف انجمن بازاریابی آمریکا علامت تجاری عبارت است از: یک اسم، علامت، نماد یا طرح، یا ترکیبی از آن ها به منظور شناسایی کالاها و خدمات ارائه شده توسط یک فروشنده یا گروهی از فروشندگان و تمیز دادن آن ها از محصولات رقبا.

ثبت شرکت در تهران

ثبت شرکت در تهران و دیگر شهرهای ایران یکی از مهمترین و اساسی ترین خدمات ثبتی در ایران است و روزانه تعداد بسیاری از ایرانیان و مردم مقیم ایران در هر جای کشور اقدام به ثبت شرکت می نمایند، در این مطلب به شما راهنمایی و مشاوره ثبت در تهران و دیگر شهرها را به صورت کامل میدهیم و تمام تلاش خود را میکنیم تا بهترین اطلاعات و کامل ترین اطلاعات ثبتی را در اختیار شما هموطنان عزیز قرار دهیم.

ثبت شرکت بازرگانی

اگر شرکتِ ثبت شده توسطِ شما در زمینه صادرات و واردات فعالیت میکند ، باید بگوئیم که شرکت شما از نوعِ ثبت شرکت بازرگانی است ! پروسه ثبت این نوع شرکت ها نیز تقریبا شبیه ثبت شرکت با مسئولیت محدود یا سهامی خاص است .

گواهی ارزش افزوده

گواهی ارزش افزوده همان گونه که از نامش پیدا است ، یک نوع جواز برای شروعِ کسب و کار است . ارزش افزوده از اصطلاحاتِ پر کاربردِ رشته حسابداری محسوب می شود که حتی اگر در حوزه تخصص ما هم نباشد ، در طول روز با خریداری کوچکترین موادِ خوراکی می توانیم واژه ارزش افزوده را در گوشه ای از بسته بندی آن مشاهده می کنیم .

ثبت برند فرش

ایران یکی از بزرگترین تولید کننده ها و صادرکننده های فرش است. ثبت برند خصوصا فرش دستباف ایرانی که از دیرباز در جهان شهره خاص و عام است. از آنجائیکه نزدیک به ۷۵درصد از کل تولیدات و صادرات فرش جهان مربوط به ایرانی هاست. ثبت برند فرش برای تجار از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

طراحی وب

داشتن وب سایت کاری ساده ، که در عین حال سود آوری خوبی به دنبال دارد . اما با این حال می بایست قبل از طراحی وب سایت به نکاتی توجه داشته باشیم تا موفق تر عمل کنیم .

اصول حسابداری

اصول حسابداری پذیرفته عمومی یا (GENERALLY ACCEPTED ACCOUNTING PRINCIPLES) که GAAP نامیده می شود، قواعدی است که مورد پذیرش اهالی حسابداری و مدیریت امور مالی بنگاه ها قرار دارد.

مجوز آژانس هواپیمایی

مجوز آژانس هواپیمایی فقط به شرکت یا موسسه یا به طور کلی، شخصیت حقوقی اعطا نمی شود و شخص حقیقی نیز می تواند نسبت به دریافت مجوز آژانس هواپیمایی اقدام کند. شرایط و مدارک و فرآیند دریافت مجوز آژانس هواپیمایی در این گفتار هلدینگ ملاصدرا ارائه شده است.

مجوز شرکت مسافربری

مجوز شرکت مسافربری برای حمل و نقل بین شهری مسافر در ۳۱ استان کشور الزامی است و این پروانه توسط وزارت راه و شهرسازی صادر می شود نه وزارت صمت. پروانه فعالیت شرکت های مسافربری به مدت ۳ سال صادر می شود و اگر فعالیت، مطابق ضوابط باشد برای ۳ سال دیگر نیز تمدید می شود.

ثبت اپلیکیشن

ثبت اپلیکیشن و ثبت برند اپلیکیشن و استفاده از خدمات حقوقی و قانونی و معنوی مربوط به آن در داخل و خارج از کشور، یک الزام برای کارآفرینان و طراحان نرم افزارهای موبایلی است اما شرط کافی برای موفقیت و درآمد زایی اینترنتی نیست.

اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در ترکیه

در این مقاله قصد داریم اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در ترکیه مراحل و انواع مختلفی از آن را برای شما شرح دهیم. ضمنا یکی از روش های مهاجرت و دریافت اقامت ترکیه با ثبت شرکت در این کشور انجام میگرید.

ثبت شرکت تخصصی

اگر به گذشته نه چندان دور باز گردیم و ساختار شرکت های قبلی را با شرکت های امروزی مقایسه کنیم تفاوت های آشکاری را در این نوع شرکت ها با شرکت های امروزی مشاهده کنیم. تفاوت هایی که ثبت شرکت تخصصی به خوبی برای بسیاری از مردم عادی جامعه نیز کاملا ملموس است.

ثبت موسسه غیر تجاری

ثبت موسسه غیر تجاری موسساتی هستند كه جهت مقاصد غیر تجاری مثل امور علمی ادبی یا امور خیریه و امثال آن تشكیل می شوند و تشكیل دهندگان آنها ممكن است قصد انتفاع داشته و یا نداشته باشند. تشكیل مزبور از تاریخ ثبت شخصیت حقوقی پیدا می كنند و می تواند عناوینی از قبیل انجمن بنگاه كانون و امثال آن را اتخاذ نمایند.

ایزو چیست؟

ایزو چیست  ISO باید به این موضوع بپردازیم که ایزو، یک سازمان جهانی ، که وظیفه تدوین و صدور استاندارهای بین المللی را دارد و البته به هیچ دولت و یا ارگانی وابسته نمی باشد.