www.detoxdesign.pl Pamiętamy! W maju DZIEŃ MAMY a my dla każdej MAMY idealne prezenty mamy :) A dla Ciebie rabat na wszystko w naszym sklepie internetowym www.detoxdesign.pl z kodem rabatowym: LOVE001 + dostawa InPost gratis. Taka propozycja dziś. Oryginalna, szlachetnie industrialna, współcześnie elegancka bransoletka i naszyjnik w jednym dostępna online tu: https://detoxdesign.pl/sklep/srebrna-bransoletka-aomori34/ Aby uzyskać rabat wpisz kod rabatowy w oznaczone okno finalizując zamówienie w koszyku naszego sklepu internetowego. Rabat 15% naliczy się automatycznie. A do tego przesyłka InPost zupełnie gratis! Dzielmy się radością i miłością. LOVE!

Do butiku idziemy radośnie :)

Na filmie widzicie nasze autorskie bransoletki i pierścionki z kolekcji NAGANO. Bransoletki NAGANO kupicie online tu:  https://detoxdesign.pl/kategoria/bransoletki/bransoletki-nagano/ a pierścionki z kolekcji NAGANO kupicie tu: https://detoxdesign.pl/kategoria/pierscionki/pierscionki-nagano/ Czarne zwierzątko na filmie to super mądry nasz piesek Sznurek. Szef naszej bandy :) Przyjaciel najlepszy. Sznureniu kochany!

Source: youtube.com

Modna biżuteria zachwyca.

... w Operze. Tym razem byliśmy na odbierającej mowę i zapierającej dech w piersiach, wyciskającej łzy zachwytu i współodczuwania "Madame Butterfly" w reżyserii geniusza Mariusza Trelińskiego. . Na filmie widoczne bransoletki to oczywiście nasza biżuteria autorska. Jeśli chcecie je zobaczyć i kupić w realu to odwiedźcie nasz flagowy butik autorski DETOXDESIGN, ul. Dobra 13, Warszawa lub online w naszym sklepie internetowym https://detoxdesign.pl/ Bransoletka 'AOMORI'39 do kupienia online tu: https://detoxdesign.pl/sklep/srebrna-... Bransoletka 'NAGANO'02 do kupienia online tu: https://detoxdesign.pl/sklep/zlota-br... Bransoletka 'NAGANO'29 do kupienia online tu: https://detoxdesign.pl/sklep/bransole... Bransoletka 'TESLA'12 do kupienia online tu: https://detoxdesign.pl/sklep/czarna-b... Bransoletka 'FUKUI'23 do kupienia online tu: https://detoxdesign.pl/sklep/czarna-b... Bransoletka 'FUKUI'35 do kupienia online tu: https://detoxdesign.pl/sklep/czarna-b... Zachwycają Was. Kochacie je.

Source: youtube.com

Modna biżuteria zachwyca! #2

... w Operze. Tym razem byliśmy na odbierającej mowę i zapierającej dech w piersiach, wyciskającej łzy zachwytu i współodczuwania "Madame Butterfly" w reżyserii geniusza Mariusza Trelińskiego. . Na filmie widoczne bransoletki to oczywiście nasza biżuteria autorska. Jeśli chcecie je zobaczyć i kupić w realu to odwiedźcie nasz flagowy butik autorski DETOXDESIGN, ul. Dobra 13, Warszawa lub online w naszym sklepie internetowym https://detoxdesign.pl/ Bransoletka 'AOMORI'39 do kupienia online tu: https://detoxdesign.pl/sklep/srebrna-bransoletka-aomori39/ Bransoletka 'NAGANO'02 do kupienia online tu: https://detoxdesign.pl/sklep/zlota-bransoletka-nagano02/ Bransoletka 'NAGANO'29 do kupienia online tu: https://detoxdesign.pl/sklep/bransoletka-damska-nagano29/ Pierścionki ‘NAGANO’ kupicie online tu: https://detoxdesign.pl/kategoria/pierscionki/pierscionki-nagano/ Zachwycają Was. Kochacie je.

Source: youtube.com

www.detoxdesign.pl Cudowne dziewczyny całe w biżuterii www.detoxdesign.pl i boskich ubraniach od @yestodress ❤️ Petarda!!! . Zostaliśmy zaproszeni przez @yestodress na transmisje live i było niesamowicie. Najlepsza pozytywna energia. Na swoich ekranach w telefonach i komputerach mogłyście obejrzeć jak wygląda nasza zawsze modna biżuteria na żywo. Przy okazji prezentowaliśmy nasze bransoletki, kolczyki, pierścionki i naszyjniki w różnych zestawach świetnych ubrań od @yestodress. I wszystko Was zachwyciło, dostaliśmy tak wiele Waszych pochwał i zachwytów. Wszystkie zachwycające Was modele naszej autorskiej biżuterii możecie oczywiście kupić w najlepszym miejscu dla Was. To nasz ukochany butik autorski, ul. Dobra 13, Powiśle, Warszawa. Oczywiście wszystko i dużo więcej możecie kupić też w naszym sklepie internetowym: www.detoxdesign.pl Zachwyt dla wszystkich. .

No to jeszcze wspomnienie soboty bo działo się! Byliśmy gośćmi live u YES TO DRESS. Zjawiskowa twórczyni tej marki to nasza przyjaciółka i nie mogliśmy odmówić. Jeśli lubicie i nosicie polskich projektantów albo po prostu jeśli cenicie sobie najwyższej jakości materiały i najlepsze kroje to koniecznie poznajcie bliżej projekty Bożeny i ubrania YES TO DRESS. Na tym sobotnim live trochę opowiadaliśmy o sobie. Oczywiście wraz z nami była nasza autorska biżuteria, która dla Was projektujemy i wykonujemy. Pokazaliśmy bransoletki, pierścionki, kolczyki i naszyjniki z najnowszych kolekcji ale nie tylko. Były też bestsellery i nasze evergereeny :) Było świetnie i energetycznie. Już wiemy, że się podobało bo wiele takich sygnałów dostaliśmy. A jeśli chcecie zobaczyć to zapraszamy na nasz profil na fb, gdzie transmisja jest dostępna. I jeśli któryś model Wam się spodoba to czeka on na Was w naszym ukochanym butiku i online. Nasz butik autorski jest na ulicy Dobra 13, Powiśle, Warszawa a nasz sklep internetowy to www.detoxdesign.pl Oczywiście mamy dla Was dużo więcej niż pokazaliśmy live w sobotę :) Tak więc do zobaczenia! LOVE