Iv accept the IviSa ship

Pothuajse eshte gati zyrtare tashme duke lene menjane spekulimet se Ivriola mund te ishte nje nga emrat e perfolur kohet e fundit. Sipas te perditshmes AllAkf por e pohuar edhe vete nga Iv Xhangoli (ne rruge jo zyrtare) se zerat ne lidhje me Ivrjolen nuk jane aspak te verteta madje sipas disa agjensive te lajmeve kane cituar se Iv xhangoli ka bere unfollow n instagram twitter dhe facbook ….rjola duke hequr keshtu cdo dyshim te mundshem. Zerat se eshte afruar me shume tek ….Sa kane filluar te qarkullojne neper rrjete sociale te ndryshme mirepo nuk kemi ende nje konfirmim zyrtar

Tashme mbetet te konfirmohet dhe nga vete Iv Xhangoli.

image

I ke prezente ato gjerat qe te bejne te dridhesh per bukurine qe kane? Ska rendesi nese eshte nje kenge, nje melodi, fjale te bukura ose nje muzg i bukur. Jane disa gjera qe te lene pa fryme per perfeksionin qe permbajne, ne ate moment, ne ate vend. Ai eshte nje nga ato gjera, Dhe per mua do te jesh gjithmone perfekt, sepse jam e sigurt qe afer meje sdo te ndalosh kurre i te qenit perfekt edhe me thjeshtesine tende.Por gjerat perfekte sjane te verteta jane te shtirura. Edhe jo te verteta. Egzistojne vetem ne libra. 

http://youtu.be/Q6bi4Pn6qY0 :).