Ronaldo synon thyerjen e pesë rekordeve tjera

Ronaldo synon thyerjen e pesë rekordeve tjera

Sezoni 2014-2015 është një mision në vete për futbollistin e Real Madridit, Cristiano Ronaldon. Gjatë këtij sezoni, sulmuesi portugez mund t’i thyejë pesë rekorde të reja të vendosura në lojën e futbollit

Që nga koha që ai luajti ndeshjen e tij të parë për ‘Los Blancos’ në vitin 2009 dhe deri në shfaqjen më të fundit, Ronaldo ka thyer të dhëna të panumërta dhe ka fituar edhe disa çmime me ekipin…

View On WordPress

Real: Harrojeni Ronaldon

Real Madrid nuk e ka ndërmend të shesë Cristiano Ronaldon, në fund të këtij sezoni. Ylli portugez zgjoi spekulime rreth largimit të tij nga Santiago Bernabeu duke shprehur publikisht dashurinë për ish skuadrën e tij, Manchester United.

Ai po ashtu pranoi se do të dëshironte që një ditë të rikthehet tek gjiganti anglez. Megjithatë, Los Blancos nuk janë të interesuar të shqyrtojnë mundësinë e…

View On WordPress

Text
Photo
Quote
Link
Chat
Audio
Video