Watch on mylifeaseli.tumblr.com

Ngjyra e kuqe shumë i ngjanë. Shumë është sexy. HAHAHA omg <3

Watch on skinny22love.tumblr.com

dua shume

Watch on devilthemes.tumblr.com

Tema të mprehta (1 kolona në faqen kryesore dhe 3 kolona në faqet e ardhshme), projektimit është i përshtatshëm për stoli dhe shikojnë eshop. Kjo temë vjen me lidhje shoqërore me linkun e facebook aksion. Katalogu i produkteve është në meny lartë dhe gazetën me prodhimin links.It e lehtë për të instaluar dhe nuk merr më shumë se 5 minuta.

Faqja Demo: http://www.demo.devilthemes.com/sharp/
Youtube: http://youtu.be/PJNIZchdmM4
Detail : http://blog.devilthemes.com/2011/12/prestashop-themes-for-watch-collection-sharp/

Keywords: Tema Sharp, temat, tempalate, temat kuqe, të bardhë, fashion, prestashop tema, watch, stoli, ecommerce

Jo një rubrikë rozë, por e kuqe si ngjyra e dashurisë!

Lexues të dashur, kjo është rubrika rozë e të përjavshmes së HPFA dhe sot do flasim për dashurinë. :’)

Ron and Hermione, Lilly and James? Po njerëz po!! Loveee!! Dashuria përtej portalit 9 e 3/4! Epo gjeje cfarë J.K.Rowling!! Dashuria lind edhe në Hoguorts-in tonë shqiptar.

“Shipping”, një fjalë që do tê thotë se sheh dy persona si një çift është detyra e Xhenet Hoxhës Baldoskuqëve! Ajo gjithnjë ka qënë aq e mirë sa për të shippur çdo djalë që gjuan një vajzë (gjithnjë nëse vajza pranon,dhe ato nuk para pranojnë ) dhe anasjelltas. Po cilat janë shippet zyrtare në shtëpinë e Baldoskuqëve?

Kemi Andin ose Dulen, quajeni si të doni, që u tërhoq nga jeta e tij prej Grifarti vetëm e vetëm për të qënë pranë Rominës, ose Inës (mos e quani Romina nëse e doni jetën), dashuria e tyre është çdo ditë edhe më e fortë. Por, ndonjëherë dashuria krijon familje të mëdha,Krisi dhe Altea janë të martuar (shpresoj ende të lumtur dhe pse recently they’ve had their problems. Mami im thotë që çdo çift ka probleme kur arrin në të 40-at) dhe me 6 fëmijë, midis të cilëve edhe Andi,më i madh se të dy prindërit e tij. (Dhe jo, kjo nuk është aspak e cuditshme, Hogwarts is all about Fantasy dhe Magic). Rea dhe Xhoi aka Gio për të, janë një ship pakëz i paligjshëmdhe ajo është nga shtëpia e Korbzinjve, ai një Baldoskuq,siç Rea thotë shpesh, nuk dihet kur zihen e kur pajtohen për shkak të karaktereve të tyre të kundërt, nejse dashuria është e madhe në këtë ship dhe ata që zihen duhen. Kristi dhe Enxhi, çifti që preferojnë të quhen çifti më “caliente”, një ship ku nuk është dashuria baza por pasioni, një ship që kohët e fundit po tretet nga distanca, Enxhi është jashtë chatit dhe Kristi duket më keq se Niku-Zëre-Pa-Kokë kur nuk u pranua në shoqatën e “Kalorësve pa Kokë”. Shippi i fundit i Baldoskuqëve është ai mes Jennit dhe khem, Genit, (yes it’s real) Ai thotë që ndihet me fat që më në fund është në një ship ku edhe vajza e di që shippi ekziston (edhe çfarë vajze se _ ).

Nejse le të largohemi nga shippet dhe të flasim për pjeshkat, dmth Kleinin ,a i patë fotot që paparaci i famshëm emrinnukjathemiseenjihnitëgjithë publikoi? Tani jam i bindur se fjalët që thonë se çdo dhomë pothuajse digjet kur ai hyn janë të vërteta! Boll i morre më qafë gocat Padre! :3

Oh and something, dikush ti gjejë një ship Xhenetit!! I mean, doesn’t she feel alone?? :3

Watch on mew-rye.tumblr.com

My favorite singers Florani and Ardian! 

Interpol, arreston ne Ekuator shqiptarin e kërkuar

Interpol, arreston ne Ekuator shqiptarin e kërkuar

[blockquote style=”2”]Driton Rexhepi, është arrestuar dhe identifikuar në Ekuador, si rezultat i një operacioni global të Interpolit i cli gjendej ne listen e kuqe të kesaj organizate policore nderkombëtare, (“Albanian fugitive targeted by INTERPOL arrested in Ecuador”) njofton agjencia e lajmeve “Presheva jonë”[/blockquote]

Arrestimi dhe identifikimi pozitiv në Ekuador e Dritan Rexhepit,…

View On WordPress

Rubrika e Kuqe like Love!!

Hello Theweeklyhpfa readers!! Si ju kam soot?! Ready për ca more gossip?! Well, i know i am!! Se nuk dua të harroj, things happened në HufflePuffs!! Appearently HRA and HRM broke up, boo-hoo , arsyet ende të paditura, por pasi pyetëm të dyja palët, na u përgjigjen duke thënë që këto janë punë për ta dhe nuk na intereson ne!!

Por në fakt kush nuk do të donte të dinte më shummëë?!! Anyway, më vonë atë natë HRM u pa në një restorant i shoqëruar me dikë tjetër, një slyth tanimë, me iniciale E.N, and appearently they are shipped and very happy together!! Later on, HRA u bë me fëmijë. Aint that silly?! LMFAO!! *-* ‘A desperate single Mom’ i would call her, ajo provoi ship-in me një Ravenclaw, Klei-n, but it didn’t last because he was SAVAGE and shipped with another girl too!! Shame on him!! But they are friends now they say, (ke fituar respektin e saj Xinxo, not easy to ) Oh, tired!! Anyway, praaa, Charlie is such an attention whore right now, lotta things happened to that random girl or whatevahh!!

Këtë javë isha për vizitë te chati i Ravenclaw, bëra some research and stuff,they’re pretty kewl!! Sooo, SHIPS SHIPS SHIPS!! Appearently Ravenclaws are Homophyles, mund të shikosh love everywhere, me këdoo, they even ship more than one person! Ain’t this kewl!! XD So, po e filloj me të vetmin ship normal, I.Y.K.W.I.M, Haribo and Klei!! Appearently Klei was so gewd he wanted this other girl, kuqen he said x3 , and right after Alba dhe Ina mësuan për këtë *Evil thing he did* , they shipped each-other!! Por, kjo nuk zgjati shumë sepse mesa duket zemra e haribos i përket Kleit dhe Ina was homophobe or something!! :’3 Anyway, vazhdojmë me Sarëëën!! A.k.a *Princesha e Botës!*, ajo nuk është shipped, po pret për idealin i cili duhet të jëte në nivelin e saj ose diçka e tillë. Vazhdo hunting gurl!! Por ai djalë nuk mundet kurrsesi të jetë pjesë e HPFA ! I cri. X’( … Alva and Jenny!! Alva është një half guave half unicorn, nqs e kuptoni, është një nga 9 fëmijët e Aikos!! How can they handle theeemm?!! Hm, jenny mesa duket u adoptua nga Charlie, so yeah, Alva dhe Jenny kanë një dashuri te madhe, ndërshekullore etj etj, pranojnë që duhen shumë !! So kawaii! *-* And , and, The GrumpyCat!! Or at least, kështu mendoj se e quajnë!! Eni, dear readers, ka qënë shipped me La Padre që në fillimet e para të formimit te HPFA!! Dashuria e tyre ka qenë kaq e madhe dhe e fortë, por, Kleini për fat të keq është larguar nga grupi sepse, because Obama that’s why!! So Eni needed to move on!! Good like with that GrumpyCat!! We wish you all the very best!! Julia and Martinaa!! Këto janë so cute, like seriozisht!! Plotësojnë njëra-tjetrën, arti, piktura dhe muzika janë very important në lidhjen e tyre dhe i find it pretty attractive!!

Përshendesim Redin btw po ai nuk ishte shipped a.f.a.i.k !! X/ And yeah, pretty much that was it!! Next time do kemi të reja të tjera!! (HRA i kërkon her ex-mother in law falje publike për whatever she has done, and she wants peace. Sincerely sorry Aiko„) Well, HeartProphecy Is off! PeaceOut peeps!! 

Text
Photo
Quote
Link
Chat
Audio
Video